profesionální vybavení genetických a cytogenetických pracovišť

Objednávka systému pro analýzu DNA od MetaSystems:

Pokud máte zájem o některý z produktů pro počítačovou analýzu kontaktujte nás, prosím,  na adrese info@alogo.cz nebo na tel. čísle (+420) 541 247 830. Každá objednávka je řešena velmi individuálně dle přání zákazníka, obvykle s náštěvou na pracovišti, kde by systémy měly být instalovány.

 

Objednávka FISH sond:

   

Sondy je možno objednávat několika způsoby:

  • Zaslaním objednávky poštou na adresu uvedenou v kontaktech
  • e-mailem: info@alogo.cz
  • Zaregistrováním se do katalogu na našich webových stránkách

Postup registrace do katalogu:

  • Novou registraci můžete provézt ZDE.
  • Registrace vám bude potvrzena obratem (potvzení registace není prováděno automaticky, maximálně však do 24 hodin).
  • Pokud potřebujete provézt ugentní objednávku z katalogu, je mozné odeslat si (nebo rovnou nám) seznam položek výběrem v katalogu. Při této volbě však nejsou K disposici ceny jednotlivých sond a je nutno doplnit do poznámky údaje o odesílateli, případně fakturační údaje.
  • Po úspěšné registraci Vám budou k dispozici ceny (uvedené bez DPH%) a bude Vám umožněno si vytvořit a uložit si seznam oblíbených položek pro rychlejší budoucí objednávky.
 

Doprava sond:

Doprava do mimobrněnských laboratoří je zajištěna službou PPL (do brněnských laboratoří dopravu zajišťujeme my). Sondy od firmy Cambio jsou zpravidla odesílány v úterý, příjem objednávek je do předchozího pátku 10h. Dopravu objednávek od MetaSystems řešíme dle následujícího harmonogramu:

Sklad v ALOGO, s.r.o.

Nejvíce frekventované sody jsou pravidelně přednaskladňovány přímo v brněnském skladu ALOGO, s.r.o. Tyto sondy je prakticky možné odeslat následující den, při včasné objednávce do 9h i tentýž den. Sondy jsou pak doručeny zpravidla den po odeslání (platí i pro Slovensko). Seznam frekventovaných sond se může měnit v závislosti na poptávce.